Seriály a filmy

1. listopadu 2013 15:49

Markéta Zídková

Cesty domů: Dan se přiznal. Víte k čemu?

Danovi Pánkovi se vrátila paměť. A v tu chvíli člověka napadá: sladké zapomnění. Proč? Napovíme ve videu a celou pravdu se dozvíte v seriálu cesty domů v pondělí večer ve 20.15 na Primě.

Chlapče, chlapče, vyrůstat s takovou matinkou, jako byla Ivana Pánková, to muselo být peklo. Není divu, že jí každý druhý v Hradišti, kde se odehrávají Cesty domů, chtěl zakroutit krkem.

O to podivuhodnější je, že Dan Pánek, její syn, stále stál o její lásku. I když možná to tak překvapivé není, protože člověk většinou nejvíc touží po tom, co nemá.

Dan je sympaťák, který ale bojuje z démony ve vlastní hlavě. A teď si vzpomněl, co mu ti démoni našeptali v den, kdy zemřela jeho matka Ivana.

Podívejte se na ukázku:

Co dalšího vás čeká v pondělním díle Cest domů? To se dočtete tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.