Seriály a filmy

5. října 2013 18:09

Markéta Zídková

Cesty domů: Ivanu zavraždí. Koho nejvíc naštvala?

Stalo se to, co každý čekal. Kdo sleduje seriál Cesty domů, jasně vnímal, že si Ivana koleduje o průšvih, který bude konečný. Soudný okamžik nastane v pondělí večer ve 20.15 na Primě.

V nové řadě Cest domů II. nám uteklo 15 dílů a zatím jsme neměli žádnou pořádnou vraždu. Vlastně ano, jenže těch událostí je tolik, že už na to člověk zapomněl.

Hned v prvním díle jsme přišli o Vejnara, a pak zemřela paní Píšová, ale to se skoro nepočítá, protože než jsme se s ní stačili seznámit, byla pryč.

A teď Ivana Pánková. Tuhle mrchu snad nikdo nemohl mít rád, takže to asi nikoho nepřekvapí. Nemyslete si ale, že se večer dozvíte, kdo ji zabil.

Těch, kdo ji nenávidí, je snad plné Hradiště, kde se Cesty domů odehrávají. Pojďme si je probrat a s nimi i jejich důvody.

Dan Pánek

Syn Ivany. Maminka mu v podstatě zničila život. Nikdy mu nedokázala dát najevo lásku. Rozněcovala v něm agresivitu. Svými intrikami ho připravila o milovanou Valerii i adoptovanou dceru Romanu. Kvůli tomu přichází Dan i o práci. Dan se navíc léčí kvůli agresivitě, jeho stav se v poslední době hodně zhoršil.

Valerie Černá

Ivana nepřímo zapříčinila smrt její adoptivní dcery Romany a zničila jí i vztah s Danem Pánkem. Valerie se neudržela a nafackovala Ivaně, proto má na krku obvinění z napadení.

Simona Kenigrová

Ivana Simoně sáhla na rodinu, chce žalovat její dceru Valerii. A to Simona neodpouští. Navíc Ivana svedla jejího partnera Juraje a narafičí to tak, aby to pro Simonu bylo maximálně ponižující. Simona je našla in flagranti v okamžiku, kdy se jde Simona ponížit – orodovat za svou dceru Valerii.

Juraj Semerád

Ivana s ním manipuluje, zneužívá ho, ponižuje ho. A on se vždy nechá znovu nachytat a spálí se jako můra nad plamenem. Teď ho bude Ivana i vydírat (proč, to je překvapení.) Měl by milion dobrých důvodů, proč se jí zbavit.

Hynek Kenigr

Sedí s Ivanou v kanceláři, a i když se s ní v poslední době lehce sbližuje, vnímá její bezpáteřnost. Tenhle cynik s dobrým srdcem by si mohl říct, že už nemá co ztratit a naopak že by ostatním mohl posloužit, kdyby Ivanu zabil.

Podle toho, co ze scény vraždy uvidíme, můžeme usuzovat, zda to byl muž, nebo žena. Schválně se pozorně dívejte.

Kdo to mohl být? Hlasujte:

Zůstal nám v Hradišti ještě někdo, koho Ivana neponížila, neurazila, nezdeptala? Pár lidí by se našlo, ale že by ji někdo měl třeba aspoň trochu rád, to se říct nedá.

Co dalšího vás v pondělí čeká? Podívejte se na ukázku ZDE:

A přečtěte si další podrobnosti o pondělním díle ZDE

Tohle drama na vás čeká v pondělí na Primě ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.