Seriály a filmy

13. září 2013 13:01

Markéta Zídková

Cesty domů: Potřebujete sehnat zbraň, trávu? Od toho je tu Sváťa Pech

Jako dáreček drogy a ukradená dečka? Bizarní představa. Ale těmi Sváťa Pech, nová postava seriálu Cesty domů, přímo hýří. Chcete se přesvědčit? Podívejte se na ukázku na našem videu a pak na jeho oslnivé entrée v pondělí večer ve 20.15 na Primě.

Je libo trošku trávy na léčivou mastičku? Ukradli vám zbraň a vy teď nevíte, jak ji dostat zpátky, i když jste policista? Nic z toho není problém pro Sváťu Pecha.

V podání Filipa Čapky vpadne do pondělního dílu Cesty domů jako velká voda a bude to jízda.

Nejprve vleze k Duškům, kde připraví překvapení pro svou sestřičku. Akorát že si spletl dům, původně měl namířeno ke své sestře Simoně o dům dál. Pak popadne Jaryna a vleče ho na nádraží. Vyděšená Simona běží za ním.

Na co jiného se můžete těšit v dalším díle Cest domů? Čtěte ZDE

Do toho se hned zkraje dozvíme, co je na něm tak trochu jinak. Tušíte, hádáte? Prozradíme v našem videu v úvodu tohoto článku.

Sledujte Cesty domů v pondělí večer ve 20.15 na Primě.

Prostě Sváťa je samorost, malý podvodníček, který už dvakrát seděl - do vězení ho poslala vlastní sestra -, ale vlastně dobrák od kosti nebo aspoň od pohledu.

Těšíte se na Sváťu? Tady o něm najdete další informace.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.