Cesty domů: Rudolf odváží Lídu do nemocnice

Honza se těší na miminko. Sledujte další díl Cest domů ve středu 6. února na Prima family ve 20.15.

Kam nás zavedou další osudy hrdinů z Hradiště? Lídě se udělá špatně. Rudolf zpanikaří a zavolá sanitku. Marně mu Lída vysvětluje, že nádor má v hlavě, ne v žaludku. A že příčnou jejího rozbouřeného zažívání jsou nejspíš bramboráky, které si dala k večeři. I přes Lídiny protesty ji Rudolf nechá hospitalizovat a prosadí, aby jí udělali různé testy.

Lída je naštvaná a ponížená, svou nemoc tají před rodinou a nechtěla, aby se o ní vědělo ani v nemocnici. Zakáže Rudolfovi, aby s ní šel pro výsledky testů k doktorce Černé. Jako podporu si s sebou vezme Pacinu. Co se Lída od Černé dozví?

Dan věděl, že ho v Hradišti nebudou vítat s otevřenou náručí. Ale netušil, že nebude moct najít práci ve svém oboru. Sázel na onkologii a na doktorku Černou. Ta ho ale zklame, přijmout ho nemůže. Dan navíc v čekárně narazí na jejího muže – policajta Marka, který se mu posmívá a vyhrožuje mu. Dan cítí, že ani ve vile není jeho přítomnost žádoucí. Stázka kvůli němu zůstává v Hradišti, místo aby byla se svým Viktorem. Zlata se sice snaží, ale marně skrývá, že se Dana bojí. A Jirka chce udělat všechno pro to, aby Zlatě vyhověl, ale zároveň nechce Dana hodit přes palubu. Pak ale najde řešení. Co Jirka Danovi nabídne?

Honza nemá moc času těšit se na miminko. Ani přemýšlet o tom, proč se Dan vrátil znovu do Hradiště. S Vejnarem věnují veškerý čas vyšetřování vraždy šéfovy manželky. Zapátrají v archivu a najdou podobný případ. I tenkrát šlo o ženu policisty a taky ji našli ve vodě. Je to jen náhoda? Nebo jsou na stopě sériového vraha, který se zaměřuje na zabíjení manželek jejich kolegů?

Petr nachytá v noci v ordinaci Apolenu Holou, jak si bere nějaké léky. S hrůzou zjistí, že se chystá udělat si potrat. Petr ji vezme k nim domů, kde jí s Pacinou tu šílenost vymluví. A doporučí jí, aby navštívila gynekologa v jiném městě. S kým čeká Holá dítě? A proč je tak zoufalá, že chtěla riskovat svůj život?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.