Cesty domů se v pondělí 4. února vracejí na obrazovku

Lída si konečně našla čas, aby zašla na kontrolu s nádorem, do Hradiště se vrací Dan Pánek. Jaké osudy čekají hrdiny seriálu v prvním díle nové série?

Sledujte stý šedesátý a zároveň první díl nové řady seriálu Cesty domů v pondělí 4. února od 20.15 na Prima family.

160. díl – Vždyť to nic neníDo Hradiště se opět vrací Dan. Chce zapomenout na měsíce ústavní léčby, kterou podstoupil, a začít nový život. Pomoci mu v tom hodlá celá jeho rodina. Jirka se Zlatou se znovu nastěhovali do vily, kterou Jirka původně prodal Janákovým. Přijíždí sem i Stázka, aby byla svému milovanému vnukovi co nejblíže. Nabízí mu i peníze. Dan se ale chce znovu na nohy postavit sám, i když ví, že to vůbec nebude jednoduché. Jak se Zlata srovná s tím, že bydlí pod jednou střechou s psychicky narušeným člověkem? A za kým povedou Danovy první kroky?

Hradišťská policie prošla reorganizací, takže pod Vejnara s Honzou nově spadá i závažná trestná činnost. Proto vyšetřují případ mrtvé ženy, kterou někdo uškrtil, zabalil do igelitové fólie a hodil do rybníka. Vejnar s Honzou postupně vyslýchají všechny delikventy v okolí. Pomáhá jim v tom nový strážmistr Marek Černý (Filip Blažek). K předběžnému výslechu je předvedený i Dan. Co jeho výslech prokáže? A kdo nakonec odhalí totožnost mrtvé ženy?

Lída si po dvou měsících konečně našla čas, aby šla na kontrolu se svým nádorem v hlavě. Její ošetřující lékařkou je Valérie Černá (Lenka Vlasáková). Lídě řekne, že nádor se jí maličko zmenšil. Lída to považuje za dobrou zprávu. Černá jen potvrdila to, co Lída tvrdila od začátku. Vždyť to nic není. Proto doktorce zapře jejich rodinnou anamnézu – že na rakovinu zemřela i její matka. Co jí na to řekne Pacina? A co udělá Rudolf, až se dozví, že Lída doktorce Černé lhala?

Bára se necítí dobře. Měla dojem, že zahlédla Dana. A když se její domněnka potvrdí, cítí se ještě hůř. Její bledost má ale ještě jiný důvod. Bára má pro celou rodinu zásadní zprávu. Čeká miminko. Jak zareaguje Honza, až se dozví, že bude znovu tátou?

Už v pondělí 4. února od 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.