Seriály a filmy

22. listopadu 2013 15:32

Markéta Zídková

Cesty domů: Tuto scénu budete vydýchávat. Daliborův coming out

Že je Dalibor Dušek gay, víme už dlouho. Ale fiktivní obyvatelé Hradiště, kde se seriál Cesty domů odehrává, to většinou zatím netuší. Dalibor konečně najde odvahu jít s pravdou ven. V pondělí ve 20.15 na Primě.

Znáte to, řešíte nějakou situaci, máte na výběr dvě či více možností – ani jedna není ideální, v každém případě o něco přijdete. Tak které cestě dát přednost?

A znáte i ten pocit úlevy, který přijde, když se konečně rozhoupete. Učiníte rozhodnutí a můžete jít dál, paralyzující nejistota pominula.

Tak takhle se v tom pořád babrá Dalibor Dušek v Cestách domů: Mám zůstat s rodinou, se ženou a synem, a vzdát se vztahu se Sváťou Pechem?

Nebo se mám rozhodnout pro Sváťu, jít tak s pravdou na světlo boží. Jak to vezme Hradiště, co lidi? Neztratím tvář?

V pondělním díle Cest domů Dalibor konečně najde odvahu, na boxu, mezi samými tvrdými chlapy nahlas řekne: „Jsem gay“. Přijde konečně spásná úleva?

Přehrajte si tuhle scénu na začátku tohoto článku.

Na co dalšího se můžete těšit v Cestách domů?

Tady se podívejte na ukázku:

To všechno na vás čeká v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.