Seriály a filmy

1. března 2013 17:30

Markéta Zídková

Co přinesou Cesty domů? Dnes na Prima family ve 20.15.

Lídě se naštěstí pokus o sebevraždu nepovede, ale Rudolf ji nechá převézt do nemocnice. Kolabuje jí totiž srdce a on zvažuje, že jí voperuje kardiostimulátor. Jenže Lídino nemocí zesláblé tělo by operaci nemuselo vydržet. Jak se Rudolf nakonec rozhodne?

Lídě se naštěstí pokus o sebevraždu nepovede, ale Rudolf ji nechá převézt do nemocnice. Kolabuje jí totiž srdce a on zvažuje, že jí voperuje kardiostimulátor. Jenže Lídino nemocí zesláblé tělo by operaci nemuselo vydržet. Jak se Rudolf nakonec rozhodne?

Marek Černý zatkne Pivce, podezřelého ze série vražd. Předtím ho ale pořádně zmlátí. Co z toho major Soudek vyvodí? Valérie neplánovaně strávila noc v Danově garsonce. Nic se nestalo, ale Valérie má ohromné výčitky svědomí. Jak tohle vysvětlí Markovi?

Lída má štěstí. Prášky, které snědla, jí podráždily žaludek, takže je tělo nestačilo vstřebat. Část léků se ale do krevního oběhu přece jen dostala a Lídě začíná kolabovat srdce. Rudolfa už nezastaví žádné Lídiny prosby. Po neúspěšném pokusu o sebevraždu ji nechá převézt na kardiochirurgii. Spolu s doktory zvažují operaci, rád by jí voperoval kardiostimulátor. Ale bojí se, že tento zákrok by Lídino tělo nevydrželo. Jak se Rudolf nakonec rozhodne? Bude Lídu operovat, nebo vyhoví prosbě své ženy a vezme ji zpět domů?

Když se policista Šťastný dozví, kdo byl poslední zákazník jeho ženy, spolu s Markem si na něj počíhají a zbijí ho. Marek pak podezřelého – Pivce zatkne. Když ho předá nadřízeným, vydá se prohledat jeho dům. Honza je ale naštvaný. Marek zmlátil podezřelého a způsobil mu těžké ublížení na zdraví. Ještě navíc prohledal jeho dům, aniž by ho tam někdo poslal. Porušil několik předpisů, ale na druhou stranu přinesl z Pivcova domu zásadní důkazy k případu. Co s tím jeho nadřízení udělají? Je Markovo počínání na důtku, nebo spíš na pochvalu?

Valérie neplánovaně strávila noc v Danově nové garsonce. Nic se nestalo, propovídali spolu noc a ona pak usnula. Ráno se ale probudí s ohromnými výčitkami svědomí. Ona přece není z těch, kdo by trávili noc jinde než doma. A už vůbec ne s někým, jako je Dan. Děsí se toho, co jí řekne Marek. Ale ten má výjimečně dobrou náladu. Chytil přece vraha, určitě ho čeká povýšení. Zapomněl na to, že chtěl od Valérie odejít, a omluví se. A co Dan?

Mojmíru Soudkovi ujely nervy. Vědomí, že vedle v kanceláři sedí muž, podezřelý z vraždy jeho ženy, mu dalo zapomenout na předpisy. Chce si to s Pivcem vyřídit sám a namíří na něj zbraň. Vejnar s Maškem ho naštěstí zarazí, než udělá zásadní chybu svého života. Soudek zbraň skloní, ale ví, že se nezachoval profesionálně. Je připravený odevzdat Míle Jírové odznak i zbraň. Jak se Míla k jeho profesní chybě postaví? Přijme Soudkovu rezignaci?

Sledujte stý šedesátý osmý díl seriálu Cesty domů v pondělí 4. března ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.