Seriály a filmy

31. května 2013 15:55

Markéta Zídková

Dana Pešková musela v Cestách domů potlačit emoce a slzy

Štěstí Valerie Černé v seriálu Cesty domů momentálně leží v rukách sociální pracovnice Procházkové. Jak se Daně Novák Peškové hraje její role?

Paní Procházková je milá, sympatická, ale pěkně nekompromisní. Nedívá se nalevo, napravo, nepřipouští žádné výjimky a drží se toho, co říkají předpisy a zákony. Pro Valerii Černou je to momentálně stěžejní postava – na ní teď záleží, zda si bude moct osvojit nějaké dítě z dětského domova.

„Musela jsem svou postavu zkáznit a dodat jí ráznosti,“ říká o své roli Dana s tím, že to sociální pracovnice ve skutečnosti asi vůbec nemají jednoduché a nějaké emoce si nemohou příliš dovolit. „Když jsme točili v diagnostickém ústavu, tak jsem měla co dělat, abych emoce udržela, aby mi slzička neukápla,“ říká Dana Novák Pešková, jinak členka souboru činohry Národního divadla v Brně.

Poslechněte si rozhovor s ní:

Chápete Valerii, že je ochotná adoptovat i starší dítě? Hlasujte v anketě:

Za opuštěnými dětmi se Valerie s Danem v doprovodu paní Procházkové vydají toto pondělí ve 20.15 na Prima family. Na co dalšího se můžete těšit? Čtěte ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.