Seriály a filmy

19. června 2013 15:49

Markéta Zídková

Dárek pro divačky: V Cestách domů bude hrát Radúz Mácha

V Cestách domů přibude nová svěží tvář. Policistu Jaryna bude hrát pohledný Radúz Mácha, člen činohry Národního divadla v Praze.

Cesty domů odtajňují další jméno. Syna Veroniky Freimanové bude hrát herec s poetickým jménem Radúz Mácha.

Šestadvacetiletý člen činohry Národního divadla v Praze bude nejmladším z rodiny Kenigrů, policistou Jaroslavem, kterému se říká Jaryn. Čerstvě dostudoval policejní akademii a nastoupil na kriminálku, pracuje na oddělení s Daliborem Duškem (Igor Chmela). Postava Jaryna je úplně první seriálovou úlohou mladého herce.

Jaryn je veselý kluk, bratr Mariany (Markéta Hrubešová) a Valerie (Lenka Vlasáková), který si umí užívat života. Sympaťák, který si lidi kolem sebe dokáže okamžitě získat. Jako nejmladší z dětí je tak trošku mazánek matky Simony (Veronika Freimanová). Matčina přílišná starostlivost ho někdy obtěžuje, matka je ale zároveň jeho spojenec. A on stojí při ní a podporuje její snahu dát dohromady jejich rozhádanou rodinu.

„Jsem moc rád, že si mě pan režisér Adamec pro roli Jaryna vybral. Je to pro mě skvělá herecká příležitost a důležitá profesní zkušenost, potkávám se tu s ohromnými profesionály, od nichž se mám co učit. Proto i když zrovna nejsem před kamerou, rád je sleduju při práci,“ říká Radúz Mácha.

Radúz Mácha je novou a zatím neokoukanou seriálovou tváří, což bude pro diváky určitě zajímavé setkání. Jeho herecké schopnosti, ale i jisté charisma, se přesně hodí na roli život milujícího Jaryna. Myslím, že diváci, ale především divačky si tuto postavu velice rychle oblíbí,“ říká režisér Jiří Adamec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.