Seriály a filmy

3. listopadu 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Dítě Evy a Vencla v rukou znesvářených lékařů. Čí názor zvítězí?

Salák se utápí v alkoholu, Heda ztrácí růžové brýle a Lucii unesou. Dívejte se ve středu ve 20.15 na Primě

Životní trable a alkohol jsou dávnými spojenci. Utišit v pití svůj žal se snaží i doktor Salák. Stále se totiž nemůže vyrovnat se smrtí své ženy. Jeho indispozice se ale promítá do profese a on zanedbává své pacienty. Jeho nejdůležitější pacientku Evu nevyjímaje. Rudolfovi to samozřejmě jako bývalému primáři vadí a nenechá si to pro sebe. Blanka je Salákovým přístupem velmi zklamaná a rozhodne se postupovat dle svého přesvědčení. Zachránit aspoň Evu a obětovat dítě. Stihne se Salák dát do pořádku dřív, než Blanka zasáhne?

Heda, se postupně smiřuje s tím, že Miki není takový, jakého se ho snažila vidět. Poslední kapkou bylo to, že ji nevzal k sobě bydlet. S pokorou se vrací k Blance a Rudolfovi a prosí je o možnost u nich dál bydlet. Bude souhlasit i ješitný Rudolf?

Hynek veze Lucii domů. Když se s ní před domem rozloučí a odchází, vidí, jak Lucii přepadne muž a naloží ji do auta. Stihne ji zachránit?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.