Seriály a filmy

10. října 2014 10:00

Gabriela Gabrielová

Dva mlýnské kameny v podobě domů, které prodává Mikuláš, drtí Bernátovic rodinu

Mikuláš má problémy. A dostává do nich i rodiny, kterým prodává domy. Simona začíná pochybovat o vině Saláka.

Vendy se Šimonem se rozhodnou koupit dům. Chtějí založit rodinu a nechtějí být pod vlivem dominantního Bernáta. Sdělí mu to ale metodou šoku, kdy ho při běhání zavedou k jejich vysněnému bydlení. Dům jim prodává Mikuláš, který ale tlačí na to, aby peníze dostal na ruku a nešlo to přes právníky. Prý tím ušetří. Je to jediný důvod?

V druhém domě, který také zastupuje Mikuláš, se dějí dramatičtější věci. Rodině Štěrbových, která adoptovala malého Hynečka, hrozí exekuce pro nezaplacení dvou splátek. Ti ale tvrdí, že peníze předali realitce. Lucie je mezi dvěma mlýnskými kameny. Komu uvěří? Neznámé rodině nebo svému bývalému manželovi, který příjem peněz popírá?

Kolem Saláka se stahuje smyčka. Policie je stále přesvědčená, že svoji manželku zavraždil. Dostává se i k nepřímým důkazům. Atmosféru na klinice hrotí Vencl, který si nenechá ujít žádnou příležitost, jak někoho ponížit. Blanka je nucena situaci řešit. Rozhodne se Saláka vyhodit, nečekaně však zasáhne Simona. Co jí přimělo změnit názor?

Upoutávka na 294. díl:

Rekapitulace 293. dílů

Fotogalerie 294. dílu

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.