Seriály a filmy

20. října 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Evino srdce v kritickém ohrožení. Nejen fyzickém. Vydrží?

Vencl je pod tlakem primářky, ta nevěří, že může zachránit dítě i jeho ženu. Další obvinění Mikuláše. Tentokrát jde o opravdu velké peníze. Jaryn se sbližuje s Emou

Stav těhotné Evy Venclové se zhoršuje a je předmětem sporu mezi primářkou a ostatními členy týmu včetně Evina manžela Vencla. Čistě teoreticky má Blanka pravdu v tom, že stav pacientky je natolik vážný, že je lepší pokusit se zachránit aspoň matku, než přijít o oba. Nicméně je tu ještě jeden zásadní aspekt Evina srdce. Doktor Salák je totiž přesvědčený, že by ztráta dítěte a následný stesk Evu stejně zabily. Jenže hlavní oponent primářky sedí pro podezření z vraždy ve vazbě. Stihne se vrátit, než vydá primářka pokyn k potratu?

Mikuláše navštíví Alice a Bernátova vila zažívá další otřes. Alice přede všemi obviní Mikiho z toho, že jí v noci pomocí mobilního bankovnictví vybral z účtu peníze za prodej domu. Hedvika se hroutí a i slepá mateřská láska najednou zahlédne záblesky světla. Když Blanka vidí, v jakém je Heda stavu, rozhodne se veškeré špinavé prádlo rodiny vyprat doma. Chce prodat dům a peníze vrátit. Co na to Rudolf?

Lucie ctí rozhodnutí Blanky a i když se jí Miki přiznal ke všem krádežím, rozhodne se ho krýt. Stejné žádá i po Hynkovi, který je ale zásadně proti. Bojí se totiž o Lucii. Ohrozí to jejich vztah?

Ema vrací peníze, které jí Jaryn půjčil. Ten se snaží o osobnější kontakt, Ema to však vnímá jako zneužívání situace. Jaryn se snaží s Emou usmířit. Povede se mu to?

Upoutávka 297. dílu

Rekapitulace minulého dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.