Seriály a filmy

20. října 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Evino srdce v kritickém ohrožení. Nejen fyzickém. Vydrží?

Vencl je pod tlakem primářky, ta nevěří, že může zachránit dítě i jeho ženu. Další obvinění Mikuláše. Tentokrát jde o opravdu velké peníze. Jaryn se sbližuje s Emou

Stav těhotné Evy Venclové se zhoršuje a je předmětem sporu mezi primářkou a ostatními členy týmu včetně Evina manžela Vencla. Čistě teoreticky má Blanka pravdu v tom, že stav pacientky je natolik vážný, že je lepší pokusit se zachránit aspoň matku, než přijít o oba. Nicméně je tu ještě jeden zásadní aspekt Evina srdce. Doktor Salák je totiž přesvědčený, že by ztráta dítěte a následný stesk Evu stejně zabily. Jenže hlavní oponent primářky sedí pro podezření z vraždy ve vazbě. Stihne se vrátit, než vydá primářka pokyn k potratu?

Mikuláše navštíví Alice a Bernátova vila zažívá další otřes. Alice přede všemi obviní Mikiho z toho, že jí v noci pomocí mobilního bankovnictví vybral z účtu peníze za prodej domu. Hedvika se hroutí a i slepá mateřská láska najednou zahlédne záblesky světla. Když Blanka vidí, v jakém je Heda stavu, rozhodne se veškeré špinavé prádlo rodiny vyprat doma. Chce prodat dům a peníze vrátit. Co na to Rudolf?

Lucie ctí rozhodnutí Blanky a i když se jí Miki přiznal ke všem krádežím, rozhodne se ho krýt. Stejné žádá i po Hynkovi, který je ale zásadně proti. Bojí se totiž o Lucii. Ohrozí to jejich vztah?

Ema vrací peníze, které jí Jaryn půjčil. Ten se snaží o osobnější kontakt, Ema to však vnímá jako zneužívání situace. Jaryn se snaží s Emou usmířit. Povede se mu to?

Upoutávka 297. dílu

Rekapitulace minulého dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.