Seriály a filmy

2. listopadu 2015 11:00

Gabriela Gabrielová

Hlaváček zaútočil. Skončí Dalibor u policie?

Cesty domů III (352) - upoutávka

Hlaváček zaútočil. Skončí Dalibor u policie?

Rudolf opět šéfuje klinice, a jak jinak než ráznou rukou. I když velí pouze v zastoupení, nebojí se obětovat své nejschopnější lidi. Blance s Karlem dá na vybranou, ať se sami rozhodnou, kdo kliniku opustí. Myslí si totiž, že jejich věčné šarvátky by práci neprospěly. Společný nepřítel je ale naopak semkne a při hromadné havárii předvedou na sále naprosto dokonalý koncert. Přesvědčí to Rudolfa, aby je nechal na jednom pracovišti?

Klid není ani na policii, tam začal úřadovat prohnaný Hlaváček. Na mušku si vezme Dalibora a jde tvrdě za svým cílem ho zničit. Ví totiž o jeho "spolupráci" s panem P.

Ema nachytá Jaryna s Vendy v posteli. Paradoxně se ale noví milenci stále obviňují a snaží se svým bývalým partnerům vysvětlit, že vlastně o nic nejde. Těm je ale jejich vztah celkem jedno, možná si i ve skrytu duše přejí, aby byli spolu a oni stále nedoufali v jejich návrat. Vendy je totiž stále rozhodnutá, že se nerozvede. Vzorem je jí i její otec, který stále sveřepě tvrdí, že se Bernáti nerozvádějí. Také nepodepsal rozvodové papíry Blance a tiše trpí, když denně odchází za Jurajem.

Mikuláš se se svými kostlivcive skříni chce vypořádat tak, že od nich uteče. Vyrazí na nádraží, ale není schopen nastoupit do vlaku. Navíc tam najde plačící Petru, která mu vysvětlí, proč tak nutně potřebuje práci u Ludvíka. Manžel jí nechal dluhy a utekl, takže je zcela bez peněz. Mikuláš je duší gentleman, tak jí slíbí pomoc.

Podívejte se na rekapitulaci minulého dílu:

Sdílejte článek