Hradištěm zmítá válka gangů. Sedm pobodaných je jen začátek!

Když si Mikuláš došlápl na Pana P, sám asi netušil, co rozpoutá. Ačkoliv chtěl jen pomstít ženu, kterou miluje, podařilo se mu tím rozvrátit celé Hradišťské podsvětí. Dívejte se ve středu ve 20.15 na Primu!

V Hradišti se dějí věci – jako první někdo „vymlátí“ podnik U Sedmy. Celá akce skončí sedmi pobodanými lidmi. Mezi nimi je i Šantová, mladá pacienta Šimona. Má proto velké štěstí, že svědkem tohoto násilného aktu jsou zrovna Šimon a Vendy. Mohou hned ošetřovat zraněné, kterých není málo. V nemocnici vypomůže dokonce i Rudolf Bernát a Salák mu za to bude vděčný.

Juraj je zdrcený. Na návštěvu za ním se zastaví Hynek z Brna a prozradí mu, že se Simona bude vdávat s novou známostí po dvou měsících. Jeho nabídky k sňatku přitom trvale ignorovala s tím, že na něco podobného je už stará. Juraj se tedy snaží o zintenzivnění vztahu s Mílou. Bude ale ona o něj mít zájem?

Dalibor se snaží získat výpovědi přítomných masakru U Sedmy, ale marně. Nikdo nechce promluvit, každý se bojí. Začíná se ale proslýchat, že za všechno může Mikuláš svým výpadem proti Panu P. Ten má ale skvělé alibi, celou dobu přece leží v nemocnici.

Stodola je další podnik, který si podají neznámí pachatelé, a Ema se bojí, že hospoda U Bety je další na řadě. Chce proto po Mikym, aby podnik ochránil. A Miky hozenou rukavici zvedne (a spolu s ním i polovina hradišťského podsvětí, která ho bere jako svého „kápa“)…

Adam konečně vypátrá, jaká je Sváťova nemoc. A Dalibora to vůbec nepotěší. Nejenže je to nemoc vzácná a smrtelná, ale navíc na ni neexistuje účinný lék. Jedinou šancí jsou pro něj styky Pana P. Bude mít ale Dalibor žaludek na to, aby se se zločincem domluvil?

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii epizody:

To uvidíte ve středu v další epizodě seriálu Cesty domů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.