Seriály a filmy

14. května 2013 23:31

Markéta Zídková

Hrůzné natáčení pro Mílu Šplechtovou: Málem měla zlomená žebra

Herečka Míla Šplechtová má za sebou jeden z nejnepříjemnějších natáčecích dní v Cestách domů. V rámci role se ji totiž herecký kolega Filip Blažek pokusil uškrtit. Ještě náročnější byl ale oživovací pokus Jana Vlasáka. Málem jí zlomil žebra.

I když je člověk zkušený herec a má na svém kontě nespočet rolí, není to jednoduché zahrát nebezpečnou situaci, kdy vám jde o krk. Své si užila Míla Šlechtová, která v seriálu Cesty domů jen o vlásek unikne smrti uškrcením - scénu uvidíte dnes večer ve 20.15 na Prima family.

V kostce o co jde: Marek Černý se rozhodl pomstít své nadřízené majorce Jírové (M. Šplechtová) a ve chvíli, kdy si unaveně sedá doma na sedačku, zaskočí ji zezadu, přehodí jí přes krk provaz a začne ji škrtit.

„Filip provaz utahoval jenom jako, takže mi nijak neublížil. Rýhu po provazu, která se mi na krku pak objeví, mi nalíčili maskéři. Ale přesto to nebylo nic příjemného. I když jsem věděla, že je Filip za mnou, a jeho útok jsem čekala, lekla jsem se,“ říkala Míla Šplechtová.

Naštěstí jí zachraní a začne oživovat Mojmír Soudek. Ale když se ozve režisérovo „stop“, Míla Šplechtová si úlevně vydechne, drží se za hrudník a začne se smíchem volat „jau... jau... jau“. Jan Vlasák ji obejme a omlouvá se za razanci, s níž Mílu zachraňoval. „Promiň, já si neuvědomil, že to bolí, chtěl jsem, aby oživování vypadalo naprosto věrohodně,“ vysvětluje. Míla se už ale směje. „Musím říct, že škrcení bylo sice nepříjemné, ale mnohem horší bylo zachraňování. Honza mé oživování vzal z gruntu a já se modlila, aby už režisér řekl ´stop´. Měla jsem strach, že mi opravdu zlomí žebra,“ líčila své pocity po natočení celé této akční scény herečka.

Podívejte se na fotografie z natáčení ZDE:

Zajímá vás, jak to pak v seriálu vypadá? Klikněte ZDE

Celou scénu můžete vidět už dnes večer ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.