Seriály a filmy

9. února 2015 22:00

Gabriela Gabrielová

Hynek se zaplétá do hry s panem P a rozhodně nevyhrává

Život občas připraví pěkné překvapení, tentokrát se nejvíc budou divit Hynek a Ema. Každý však na opačném pólu emočního spektra. Dívejte se ve středu ve 20:15.

Hynek si užívá návrat Lucie, ne však dlouho. Z romantické chvilky ho vyruší policie, která má povolení k domovní prohlídce. Hynek se dozví, že je podezřelý z braní úplatku. Dojde mu, že ho má pan P v hrsti. Osudnou se mu stala nahrávka, kterou u něj mafián objevil. Není moc cest, jak se vyhnout vydírání.

Salák se chce sblížit s Cyrilem, a tak by rád poslal Lindu na kongres, aby s ním mohl jeho syn nějakou dobu bydlet. Neuspěje však ani u Lindy ani u Cyrila. Je upřímně nešťastný a tak se radí s Blankou. Podívejte se, co na to ona:

Ema musí vyřešit průšvih s mankem v hospodě. Osud jí však přihraje hospodu rovnou celou. Zdědila ji totiž Ester Konůpková a ta jí Emě věnuje. Rozhodně stojí za to dívat se, co to s Emou udělá. Bude se umět chovat jako majitelka?

Podívejte se na upoutávku:

Cesty domů sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.