Seriály a filmy

10. září 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Hynek u porodu svého syna. Kdo je matkou?

Hynek se znovu stává otcem. Ema si své zklamání z neúspěšného vztahu s Mikulášem léčí na Daliborovi, který jí chce pomoct. Lucie se rozchází s Adamem. Cesty domů v pondělí ve 20.15.

Hynkův již tak dost rozháraný život dostane novou rozbušku. Během jednoho dne zjistí, že jeho bývalá milenka s ním čeká dítě a nejen to. Ještě týž večer je u překotného porodu svého syna. A nebyl by to Hynek, kdyby celou věc od začátku nebral sarkasticky. Jeho odmítnutí je jasné a razantní, s blížící se nocí se však stává pyšným otcem. Své emoce sdílí s Lucií, která nejprve dítě odrodila, a pak ani se moc nebránila jít s Hynkem syna zapít.

Dalibor předvolá Mikuláše, podezírá ho, že ten tajemný muž v pozadí útoku na Emu je on. Mikuláš odmítne jít na policii a nechá se vyslýchat doma před bratrem i matkou. Vše pochopitelně zapře. Daliborova snaha ochránit Emu se míjí účinkem, protože ta o Mikuláše velmi stojí a nechce znát pravdu. Dozví se ji?

Lucie se pod dojmem příjemně stráveného večera s Hynkem a poté, co oba bratry najde po rvačce potlučené, rozejde s Adamem. Jak se zhrzený Adam zachová?

Podívejte se na ukázku:

Rekapitulace minulého dílu:

Fotogalerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.