Seriály a filmy

2. října 2014 06:30

Gabriela Gabrielová

Hynkova cesta k dítěti a od něj

Cesty domů - Hynek a kojenec

To se jednou takhle nedobrovolně probudíte a v obýváku na sedačce na vás čeká překvapení. Těhotné překvapení. Ještě jste se ani nerozkoukali a už víte, že to malé, zatím nenarozené miminko je vaše. Bráníte se, nesouhlasíte, ale nakonec jste shodou náhod přímo u jeho nečekaně rychlého narození.

Takhle začal příběh Hynka a jeho novorozeného synka v seriálu Cesty domů. Osud si ale s malým zahrál ještě více. Jeho maminka totiž den po porodu zemřela. Těsně před smrtí ještě stihla od Hynka doslova vymámit slib, že se o malého postará. Jenže… To by nebyl Hynek, aby o věcech nepřemýšlel po svém. Radost z narození vystřídal strach a jistá dávka sobectví. Hynek byl pod tlakem rodiny a kamarádů, vlastně neměl jinou možnost než slib splnit. Přesto to neudělal a dal malého k adopci. Podívejte se na jeho příběh.

Vzbuzuje v nás otázku, jestli je pro dítě lepší úplná milující náhradní rodina než život bez matky se sice vlastním, ale rozháraným a sobeckým otcem. Odsuzujete lidi za takováto rozhodnutí, nebo obdivujte, že se dokážou přes tlak okolí rozhodnout více než nestandardně? Napište nám vaše názory na FB Cest domů FB Primy nebo na FB Prima Ženy.

Sdílejte článek
Štítky adopce