Seriály a filmy

11. září 2013 08:49

Markéta Zídková

Jak se žije bez mámy? Nejsilnější role syna Veroniky Žilkové

Podívejte se, jak se Vincent Navrátil, syn Veroniky Žilkové, umí otáčet v kuchyni. V Cestách domů, kde hraje Michala Duška, se mu to náležitě hodí. Jak to bude zvládat dnes večer? Sledujte Cesty domů ve 20.15 na Primě.

Vincent Navrátil hraje v seriálu Cesty domů Michala Duška, syna Veroniky (Jany Janěkové ml.) a Dušana (Igor Chmela). A prochází si peklem.

Tedy jeho seriálová postava – hned zkraje přichází o mámu. Ta odchází od rodiny za svým milencem a milého Michala nechává žít samotného s otcem.

Pro náctiletého Michala to není nic jednoduchého. Jednak nemá mámu doma vždy, když potřebuje, navíc ale musí držet nad vodou i svého otce – a kolikrát zaskakuje i v kuchyni.

Vincent Navrátil má naštěstí na roli dost natrénováno z vlastního života. Minimálně na vaření je dokonale připraven. Podívejte se, jak se umí otáčet v kuchyni a starat se i o své mladší sourozence tady se svou skutečnou maminkou Veronikou Žilkovou:

Vincent má zpočátku v Cestách domů dlouhé vlasy, pak se ale nechal ostříhat na ježka:

Libí se vám Vincent víc s dlouhými, nebo krátkými vlasy? Hlasujte:

A tady si můžete poslechnout rozhovor s Vincentem:

Jak si dnes večer Vincent poradí se svým tátou a mámou? Nenechte si ujít Cesty domů ve 20.15 na Primě. Na co se můžete těšit? Čtěte ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.