Jiří Adamec: Nové postavy přinesou nový příběh

Lenka Vlasáková a Filip Blažek zvární v šesté řadě Cest domů manžele Valérii a Marka Černých. Co k jejich dějové lince řekl režisér seriálu Jiří Adamec?

„Přirozená a včasná výměna postav je jednou ze záruk úspěchu seriálu. Mnozí autoři se často nejsou schopni a ochotni s některými hrdiny rozloučit, a pak dlouho jen takzvaně mlátí prázdnou slámu, protože pro postavy nemají vymyšlený další dostatečně zajímavý a silný příběh," konstatuje Adamec.

"Pozitivní vlastností scenáristů Cest domů je schopnost přivádět do seriálu nové hrdiny a nové příběhy. A tyto příběhy jsou vždycky uchopeny s takovou odvahou a razancí, že diváky zaujmou," říká.

"Stejně silný a dramatický příběh, který bude ovlivňovat rodiny Bernátových a Kosíkových, vnese do seriálu manželská dvojice Černých. Na první pohled nerovnovážná, ona je primářkou v nemocnici a on řadovým policistou. Ale rozkrývání tohoto zdánlivého paradoxu bude pro diváky velmi zajímavé stejně jako to, jak tato dvojice ovlivní životy našich seriálových rodin," prozrazuje režisér.

Více o dějové lince nových postav se dozvíte ZDE

Jsme rádi, že do těchto rolí se nám podařilo obsadit tak osvědčené a výtečné herce, kteří jsou diváky velmi oblíbení – Lenku Vlasákovou a Filipa Blažka,“ říká Jiří Adamec.

K nové sérii Cest domů, která startuje na přelomu ledna a února, pro vás připravujeme spoustu dalších materiálů. Těšte se! :)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.