Seriály a filmy

19. listopadu 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán. I ten Blanky

Není užívání jako užívání. Salák si užívá moc nad Blankou, Hynek přítomnost malého Hynečka a Ema babičku Rozárky. Cesty domů v pondělí ve 20.15.

Salák je na koni. Ze smrti své ženy se už otřepal a žene ho kupředu vidina, že by mohl získat primariát. Blančina židle je totiž po jeho lživé výpovědi otřesena. Aby si pojistil její pád, vytáhne na ni i starý případ z Prahy, kde došlo k podobnému pochybení jako u Mikuláše. Podnítila ho k tomu svým podřeknutím Heda, která si s ním – ovšem po svém – přišla vyřizovat účty. Domnívá se, že její rána kabelkou do hlavy ho dostatečně vystraší. Nestalo se, naopak.

Ema se stále víc a víc stýká s Ester Konůpkovou. Jaryn se moc snaží, aby ho teta Záviše nevytáčela. Vždycky mu to ale vyjde tak nějak napůl, a tak je mezi ním a Emou stále trochu napětí. Když pro Ester přijede kvůli jejímu srdečnímu kolapsu záchranka, ztratí se z jejího bytu téměř dva miliony. Policie je najde u nejméně pravděpodobného člověka. U koho?

O Hynečka se stará Heda, protože Štrba tráví stále více času v nemocnici u své těhotné ženy. Hynek si na svého synka zvyká stále víc a víc a rozhodne se, že jestli ho Štrbovi vrátí do kojeneckého ústavu, vezme si ho k sobě. Podporu má i u Simony. Ta konečně sebere odvahu a navštíví neurologa, aby zjistil důvod výpadků své paměti.

Podívejte se na rekapitulaci minulého dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.