Seriály a filmy

3. června 2014 08:00

Gabriela Gabrielová

Klářina kličkovaná je u konce. Který její podraz zraní Jaryna nejvíc?

Jarynova muka ještě nekončí. Stále ještě neví všechny podrobnosti o vztahu Kláry s Hynkem. Pravdu zjistí nejen on, ale i celá Kenigrova rodina. Každý se k tomu postaví po svém. Dívejte se na Primu ve 20:15!

Celá rodina Kenigrů se bojí, že se Jaryn fyzicky pomstí Hynkovi. Valerie se tedy s manželem ukryje ve svém domě. Že to není úkryt výjimečný, pochopí hned, jak se tam objeví Klára a za chvíli po ní i Jaryn. Klára mu potvrdí nejen svoji nevěru, ale i vymyšlené těhotenství. Jak zareaguje prudká povaha Jaryna?

Záviš nabídne detektivům celé přiznání, pokud mu zprostředkují rozhovor s Veronikou. Ta to rozhodně odmítá. Dalibor se ji pokouší přesvědčit, že to nedělá pro Kamila, ale pro Emu, která by pak měla lepší pozici u soudu. Změní Veronika názor?

Valerie se dozví o předstíraném těhotenství Kláry a rozhodne se, že ukončí vztah s Hynkem. To, že ji nechal trápit se kvůli potratu Kláry, mu na rozdíl od jeho nevěr není schopná odpustit. Hynek ji přesvědčuje, nejdřív po dobrém, pak se ji na ulici snaží zastavit tím, že se strefuje do jejích nejslabších míst. Ve Valerii se vzedme nahromaděný vztek a šlápne na plyn….

Uvidíte ve 20:15 na Primě.

Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.