Koho milují herečky ze seriálu Cesty domů? Budete se divit

Koho z kolegů si herečky ze seriálu Cesty domů nejvíc oblíbily? Jmenuje se Homer a není žlutý, ale zlatý. Zamilovaly se do dvouměsíčního štěněte zlatého retrívra, které patří novému státnímu zástupci Andrejovi. Toho hraje Martin Pechlát.

Martin Pechlát hraje v seriálu státního zástupce, jenž pracuje na odhalení sítě drog, která zasahuje až do Hradiště. Protože má ale specifické pracovní postupy, hradišťské policii zpočátku spíš zamotá hlavu, než aby jí pomohl.

„Andrej skrývá jedno velké tajemství, něco zažil a ono se to v něm pere. Táhne za sebou káru svého minulého života a neví, co bude dál, proto se mi jeví zatím trochu rozporuplně. Ale není mi nesympatický,“ říká o své roli Martin Pechlát. Spolu se státním zástupcem přichází na scénu také Andrejův roztomilý parťák – dvouměsíční štěně zlatého retrívra Homer, které se v seriálu jmenuje Max. Andrej ho pořídil své seriálové dceři. „Pejsek je moc roztomilý, mám psy rád, jako dítě jsem vždycky nějakého měl, teď ale doma psa nemám,“ říká herec.

Svého nového kolegu všichni přijali moc hezky, ale jeho čtyřnohého parťáka přímo s nadšením, šel z ruky do ruky a všichni se nad ním rozplývali.

Prohlédněte si fotogalerii:

„Já mám doma kočičku Grace. Ale psy mám ráda, doma na Slovensku jsme vždycky nějakého měli. Kdybych mohla, hned bych si nějakého pořídila, ale nechtějí mi to doma dovolit. Neměla bych čas se pejskovi věnovat, bylo by to pro něj trápení. Ale možná později – kdo ví? S Homerem se potkávám dneska poprvé a doufám, že si spolu i zahrajeme, já bych moc chtěla,“ říkala Andrea, zatímco se s osmikilovým štěnětem mazlila.

Radúz při pohledu na malého Homera, který se batolil před ateliérem, také zjihl: „Měli jsme doma přesně takového retrívra, tohle plemeno mám moc rád. Nemůžu si zatím pořídit vlastního psa, neměl bych na něj čas, ale jednou bych ho chtěl. Homer je zatím takové velké a klidné mimino, uvidíme, jak se bude projevovat, až povyroste,“ říkal Radúz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.