Seriály a filmy

14. května 2013 10:55

Markéta Zídková

Konečně do toho Míla s Mojmírem praštili!

Vychutnejte si znovu historický okamžik: první polibek Míly a Mojmíra.

Schválně si znovu pusťte v úvodu tohoto článku první pusu Míly a Mojmíra.

Že jim to ale trvalo! Mojmír Soudek pořád chodil kolem horké kaše, i když drahnou dobu bylo znát, jak moc o Mílu stojí. Ona to vnímala také, ale pořád se tvářila, že má hodně práce.

To jenom my diváci jsme viděli jejich vzájemné sympatie a čekali, jak to dopadne. Zvláště pak, když Rudolf definitivně vyklidil scénu.

I když ono je pochopitelné, že se do vztahu nehrnuli po hlavě. Přece jen Míla Jírová je nadřízená Mojmíra Soudka a vztahy na pracovišti nejsou zrovna ideální. Velmi často všem zúčastněným komplikují život a mnohdy to končí tak, že jeden z dvojice raději mění zaměstnání. Kam ale odcházet od policie na malém městě?

Jste nakonec za Mílu a Mojmíra rádi, že se odhodlali k vzájemnému vztahu? Má láska přednost před prací? A zažili jste něco podobného i vy?

Na co se můžete těšit v dalším díle Cest domů ve středu 15. května ve 20.15 na Prima family, se podívejte ZDE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.