Seriály a filmy

23. listopadu 2015 11:00

Gabriela Gabrielová

Kovářovic kobyla chodí vždycky bosa, i když jde o primáře. Půjde Rudolf na operaci?

Kovářovic kobyla chodí vždycky bosa, i když jde o primáře. Půjde Rudolf na operaci?

Mikulášův stav se nelepší. Rudolf sice dělá, co může, ale zároveň ho to hrozně vysiluje. Své stavy slabosti přechází, ale když ho zradí srdce, ví, že je zle. Nechá se vyšetřit Venclem, tomu jedinému důvěřuje. Zároveň ho zapřísahá, aby nikomu o jeho stavu neřekl. Operace je nezbytná a to hned. Jenže by musel přestat léčit Mikuláše. Jak se Rudolf rozhodne?

Hlaváček si užívá svoji roli a patřičně všechny provokuje. Nejvíc si užívá svého mocenského vlivu a Daliborovi dává najevo, že jeho dny u policie se krátí. Andreje zase vytáčí tím, jaký získal vliv na jeho milovanou Lindu.

Ta se nechá oblbnout jeho ševelením a celkem bez velkého odporu s ním končí v posteli. Úkol od Andreje zní jasně: Najít spojení mezi Hlaváčkem a panem P.

Mezi vyměněnými páry Emou, Šimonem, Vendy a Jarynem panuje dusno. Nikdo nechce nic řešit, nikdo se nechce rozvést a přitom je tolik věcí, které by si měli říct. Na vztahy je největší expert Sváťa, a tak prostě zařídí, aby všichni usedli k jednomu stolu. Jak?

Podívejte se na rekapitulaci minulého dílu:

Sdílejte článek
Štítky infarkt

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.