Seriály a filmy

26. ledna 2015 10:50

Lucie Průchová

Který z herců seriálu Cesty domů je pro vás ten NEJ... Hlasujte v naší anketě!

Cesty domů jsou zpět s novou řadou. To znamená nové vztahy, nové zvraty a samozřejmě i nové tváře. Dnes ve 20.15 na Primě máte možnost vidět již třetí díl této řady. Vybrali jsme pro vás ty největší sympaťáky ze všech dílů a vy nám pomocí hlasování můžete dát vědět, který je pro vás ten pan božský!

Ing. Mikuláš Navrátil – Petr Štěpán... (Obratný realitní makléř vězící v dluzích díky hlavě podsvětí. Na kardiu potká starou lásku, Lindu Hartovou. Mají za sebou velmi zlou historii s nechtěným těhotenstvím, které skončilo potratem vynuceným Lindinými rodiči.)

Sváťa Pech – Filip Čapka… (Čórkař, lapiduch na kardiu, chlapík ošlehaný životem, nezdolný optimista. Aby malá Rozárka neskončila v ústavu, oženil se s Emou. Vlil odvahu Daliborovi, aby se nebál jít za osobním štěstím.)

Doc. MUDr. Rudolf Bernát, CSc. – Alois Švehlík... (Poté, co se jeho žena Blanka vzdala vedení hradišťské kardiochirurgie, Rudolf zde znovu usiluje o post primáře. Věhlasné pracoviště vybudoval sám z ničeho, proto své jmenování považuje za samozřejmost.)

Kpt. JUDr. Dalibor Dušek – Igor Chmela... (Policista, vyšetřovatel, hrdý muž pevných zásad. Partner Sváti, táta Michala. Společně se Sváťovou manželkou Emou se starají o její dceru Rozárku.)

JUDr. Juraj Semerád – Milan Bahul... (Zkušený soudce, otec Emy, přítel Simony. Poté, co se Simona stala ústavní soudkyní a většinu týdne tráví mimo domov, je mu smutno.)

JUDr. Hynek Kenigr – Roman Zach... (Prokurátor, nevlastní syn Simony. Třikrát ženatý, složitá povaha. Umí být i milý a pozorný. Když chce. Má ale spoustu práce sám se sebou.)

Jaroslav Kenigr – Radúz Mácha... (Syn Simony, zrající policista, mámin oblíbenec. Byl krátce ženatý s policistkou Klárou, než se ukázalo, že donášela podsvětí a byla mu nevěrná. Upřímně miluje servírku Emu.)

MUDr. Jakub Vencl – Ladislav Hampl... (Skvělý doktor, i přes to, že svým neomaleným projevem a charakterem obtěžuje každého, s kým se dá do řeči. Je pozorný k manželce Evě, čerstvé mamince jejich dcerky.)

Kpt. JUDr. Jan Mašek – Miroslav Etzler... (Parťák Dalibora, podílí se na vyšetřování případů a jako ostřílený praktik hraje v jejich objasňování důležitou roli.)

MUDr. Šimon Kosík – Petr Konáš... (Sympatický talentovaný lékař na kardiu, manžel Vendy. Salák mu nabídne vše, o čem jako začínající lékař snil. Může operovat, pracovat ve výzkumu.)

MUDr. Adam Navrátil – Petr Lněnička... (Neurolog, mladší syn Hedviky. Tichý, klidný, spíš uzavřený. Jemný a laskavý. Lucii od dětství miluje, je to jediná dívka, se kterou je ochotný sdílet svůj život.)

MUDr. Karel Salák – Jiří Štěpnička... (Sebestředný úspěšný kardiochirurg Karel Salák usiluje o post primáře donedávna zastávaný Blankou Bernátovou. Tragicky ovdověl a prací zahání chmury.)

A tady je naše anketa. Tak schválně, který dostane nejvíc hlasů!

A ještě hromadná galerie herců:

Vše o seriálu najde TADY

Další články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.