Seriály a filmy

26. ledna 2015 10:50

Lucie Průchová

Který z herců seriálu Cesty domů je pro vás ten NEJ... Hlasujte v naší anketě!

Cesty domů jsou zpět s novou řadou. To znamená nové vztahy, nové zvraty a samozřejmě i nové tváře. Dnes ve 20.15 na Primě máte možnost vidět již třetí díl této řady. Vybrali jsme pro vás ty největší sympaťáky ze všech dílů a vy nám pomocí hlasování můžete dát vědět, který je pro vás ten pan božský!

Ing. Mikuláš Navrátil – Petr Štěpán... (Obratný realitní makléř vězící v dluzích díky hlavě podsvětí. Na kardiu potká starou lásku, Lindu Hartovou. Mají za sebou velmi zlou historii s nechtěným těhotenstvím, které skončilo potratem vynuceným Lindinými rodiči.)

Sváťa Pech – Filip Čapka… (Čórkař, lapiduch na kardiu, chlapík ošlehaný životem, nezdolný optimista. Aby malá Rozárka neskončila v ústavu, oženil se s Emou. Vlil odvahu Daliborovi, aby se nebál jít za osobním štěstím.)

Doc. MUDr. Rudolf Bernát, CSc. – Alois Švehlík... (Poté, co se jeho žena Blanka vzdala vedení hradišťské kardiochirurgie, Rudolf zde znovu usiluje o post primáře. Věhlasné pracoviště vybudoval sám z ničeho, proto své jmenování považuje za samozřejmost.)

Kpt. JUDr. Dalibor Dušek – Igor Chmela... (Policista, vyšetřovatel, hrdý muž pevných zásad. Partner Sváti, táta Michala. Společně se Sváťovou manželkou Emou se starají o její dceru Rozárku.)

JUDr. Juraj Semerád – Milan Bahul... (Zkušený soudce, otec Emy, přítel Simony. Poté, co se Simona stala ústavní soudkyní a většinu týdne tráví mimo domov, je mu smutno.)

JUDr. Hynek Kenigr – Roman Zach... (Prokurátor, nevlastní syn Simony. Třikrát ženatý, složitá povaha. Umí být i milý a pozorný. Když chce. Má ale spoustu práce sám se sebou.)

Jaroslav Kenigr – Radúz Mácha... (Syn Simony, zrající policista, mámin oblíbenec. Byl krátce ženatý s policistkou Klárou, než se ukázalo, že donášela podsvětí a byla mu nevěrná. Upřímně miluje servírku Emu.)

MUDr. Jakub Vencl – Ladislav Hampl... (Skvělý doktor, i přes to, že svým neomaleným projevem a charakterem obtěžuje každého, s kým se dá do řeči. Je pozorný k manželce Evě, čerstvé mamince jejich dcerky.)

Kpt. JUDr. Jan Mašek – Miroslav Etzler... (Parťák Dalibora, podílí se na vyšetřování případů a jako ostřílený praktik hraje v jejich objasňování důležitou roli.)

MUDr. Šimon Kosík – Petr Konáš... (Sympatický talentovaný lékař na kardiu, manžel Vendy. Salák mu nabídne vše, o čem jako začínající lékař snil. Může operovat, pracovat ve výzkumu.)

MUDr. Adam Navrátil – Petr Lněnička... (Neurolog, mladší syn Hedviky. Tichý, klidný, spíš uzavřený. Jemný a laskavý. Lucii od dětství miluje, je to jediná dívka, se kterou je ochotný sdílet svůj život.)

MUDr. Karel Salák – Jiří Štěpnička... (Sebestředný úspěšný kardiochirurg Karel Salák usiluje o post primáře donedávna zastávaný Blankou Bernátovou. Tragicky ovdověl a prací zahání chmury.)

A tady je naše anketa. Tak schválně, který dostane nejvíc hlasů!

A ještě hromadná galerie herců:

Vše o seriálu najde TADY

Další články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.