Seriály a filmy

27. října 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Květa dostane od Saláka ultimátum. Jak se k němu postaví?

Miki se vypořádá s bývalým přítelem Alice, Salák se rozhodne vyřešit psychický stav Květy a Heda se mstí všem, kdo na Mikuláše jen křivě pohlédli.

Když se nastěhujete do domu, který si vaše přítelkyně koupila se svým bývalým partnerem, lze očekávat, že hnízdečko lásky nebude tak úplně klidné. To se stalo i Mikimu s Alicí. Užívají si románek, ze kterého je vyruší právě její bývalý přítel Křeček. Jenže to by nebyl Miki, aby se s ním nepopasoval po svém. Drobnému Křečkovi vysvětlí svůj názor tak, že ten musí s komplikovanou zlomeninou na operaci. Hynek dostává znova na stůl Mikiho případ a rozhodne se, že tentokrát už ho ze svých osidel nepustí. Co na něj vymyslí?

Salák nutí svoji ženu, aby se léčila. Sbalí a odveze ji do protialkoholní léčebny. Ta ale ten samý den uteče. Salákovi nezbývá než zvolit ultimátum. Buď se půjde léčit, nebo se rozejdou. Nešťastná Květa tlak neunese a rozhodne se jednat. Co udělá?

Hedvika nemůže odpustit Bernátovi vyhazov Mikuláše, a tak se mu začne mstít. Odveze psa na veterinu s podezřením na vzteklinu. Rudolf její smeč vybere a vrátí jí míč v podobě Hynka, kterého pozve na večeři. To Hedu rozlítí a rodině naservíruje brambory na loupačku. Kam až může jejich spor dojít?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.