Seriály a filmy

20. dubna 2014 10:00

Gabriela Gabrielová

Led, na kterém bruslí Hynek s Klárou, se tenčí. Bude mít Jaryn nakonec smůlu?

Jaryn si v opilosti nechá vytetovat srdíčko a jméno své milé na prsa. Klára však příliš potěšená není. Láska a intriky budou hýbat i tímto dílem. Ve 20:15 na Primě

Snaha policie dostat Záviše pokračuje. Tentokrát ho seberou kvůli nastrčeným štěnicím na policii. Mají totiž důkaz, že patří Kamilovi. Postrach Hradiště však opět vítězně odchází od soudu a bude vyšetřován na svobodě. Dlouho se však neraduje. Domů se vrací postřelený a Valerie, která je u Veroniky na návštěvě, je přinucená mu pomoci a zachrání mu život. Podívejte se, kdo se rozhodl, že si s ním vypořádá účty a nebál se na něj vytáhnout zbraň.

Sváťa je nervózní, protože mu Ema nebere telefon. Strachuje se o Rozárku a je ohrožuje svými kroky i Dalibora. Nakonec s Emou mluví, vše vypadá v pořádku. Smutek v hlase však Ema před Sváťou neschovala. Kde obě pohřešované ve skutečnosti jsou?

Hynek se snaží udobřit Valerii a pozve ji na romantickou večeři do hotelu. Ta však po zážitku se Závišem odmítá, a tak hledá Hynek rozptýlení opět u Kláry. Netuší ale, že Kamil jako „odměnu“ za záchranu života prozradil Valerii místo, kde se oba milenci schází. Ta neodolá pokušení a vydá se tam. Dívejte se ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.