Seriály a filmy

24. září 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Lucie dostane nabídku starat se o malého Hynka od dvou mužů. Využije ji?

Dva sokové na jednom smetišti tasí na Lucii stejnou zbraň – malé dítě. Simona se rozhodne zjistit pravdu o Salákových. Vencl se opět naváží do Sváti.

Lucie se s Hynkem sbližuje, i když stále nemůže překousnout fakt, že opustil své dítě. Dá mu zabrat aspoň v autě, kdy ho pořádně vystraší svojí ostrou jízdou.

Hynek se ji snaží trochu povydírat tím, že kdyby nežil sám, určitě by si malého k sobě vzal.

Na stejnou notu se snaží hrát zoufalý Mikuláš, který se odmítá smířit s tím, že by o Lucii definitivně přišel. Ví, jak Lucie k malému Hynečkovi přilnula, a tak jí navrhne, že by si ho spolu mohli adoptovat. Lucie překvapivě váhá. Jak se rozhodne?

Simona nevzdává pátrání po Salákové, i když ta se už manželovi ozvala. Stále se jí něco nezdá a rozhodne se jet ji navštívit do hotelu, kde má údajně být. Vrátí se však týž den se zprávou, že tam Květa nejenže nebydlí, ale jiná osoba se za ni vydává. Co na to Salák?

Vencl začne vrtat do vztahu Dalibora a Sváti. Přinese milostný dopis, který našel u Jirky a tvrdí, že ho psal Sváťa. Dalibor mu nevěří, ale semínko pochybností je zaseto, zvlášť když najde doma Jirku do půl těla svlečeného. Jak se zachová?

Podívejte se na ukázku:

Rekapitulace minulého dílu:

Fotogalerie 290. dílu

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.