Seriály a filmy

24. listopadu 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Lucie hledá důkazy o své nevinně rychle a zběsile

Lucie se snaží očistit od podezření z krádeže, Mikuláš se sejde se Závišem a Hynek prozradí Štrbům, že on je pravým otcem malého Hynečka.

Lucie se nevzdává a chce přijít na to, kdo z jejích kolegů okradl Ester. Když veze Kristiána k nehodě, snaží se z něj při rychlé jízdě přiznání doslova vytřást. I když je z nebezpečné jízdy doslova strachy bez sebe, Lucie se od něj nic nedozví.

Hynek přizná Štrbovi, že on je biologickým otcem jejich Hynečka a pokud by nezvládali péči o něj, rád si ho vezme zpátky k sobě. Štrbu informace úplně rozhodí. Jak zareaguje?

Policie chce Lucii obvinit z krádeže, Hynek jako státní zástupce to ale nedovolí a dál tlačí na policisty, aby pořádně proklepli Radka s Kristiánem.

Mikuláš žádá Hynka, aby ho pustil za Závišem. Bojí se o Lucku a myslí si, že by ho mohl přesvědčit, aby jí nic neudělal. Je totiž jasné, že i když je Záviš ve vězení, bude chtít ztrestat každého, kdo by jeho tetě ublížil. Mikuláš se ale setká s posměchem, a tak Hynek Lucii přidělí policejní ochranku.

Nechtěnou ochranu si ale Lucie nakonec přidělí sama, protože při další nebezpečné jízdě nabourá. Zlomí si žebra a musí na operační sál. S Blankou to zamává víc, než by si kdy připustila, a rozhodne se, že....

Dívejte se ve středu ve 21.30

Rekapitulace minulého dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.