Seriály a filmy

16. září 2014 13:00

Gabriela Gabrielová

Lucie je obviněná ze smrti pacientky. Jak se s tím vyrovná?

Hynek je osudem přitlačený ke zdi, o svoji svobodu v rozhodování však sveřepě bojuje. Lucie je obviněná z pracovního selhání a Jirkovi hrozí nebezpečí. Cesty domů ve středu ve 20.15.

Hynek se z radostného pocitu nově nabytého otcovství do rána vyspí. Je opět plný pochyb, jestli je schopný se o své dítě postarat. I když mu celá rodina dává jasně najevo, že mu pomůže, Hynek se rozhodne, že se synem stýkat nebude. Při návštěvě Alžběty však zjistí, že jí porod vážně poškodil srdce a před svědky jí slíbí, že se o něj postará. Dodrží slib?

Brzká smrt Alžběty zamotá život i Lucii, která je Salákem obviněná z toho, že nese zodpovědnost za zmařený život mladé matky. Podle něj nerozpoznala, že předčasný porod byl vyvolaný selháním srdce, a o rodičku se špatně postarala. Luciina euforie z prvního úspěšného porodu doma se náhle změní v trauma. Jako bývalá automobilová závodnice se ho rozhodne léčit po svém.

Hajný Vaněk, majitel týraného psa, kterého Sváťa s Hynkem ukradli, přijde na policii podat trestní a obviní svého žáka Jirku i z krádeže pušky. Policie ale zmiňovanou zbraň najde u něj ve sklepě a balistika ukáže, že má i dost zajímavou historii. Vaněk se rozhodne Jirkovi pomstít. Zasáhne policie včas?

Podívejte se na ukázku:

Rekapitulace minulého dílu:

Fotogalerie 287. dílu

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.