Seriály a filmy

2. prosince 2014 00:30

Gabriela Gabrielová

Mafián Záviš o sobě dal zase pořádně vědět

Mafián Záviš, kterého hraje v primáckém seriálu Cesty domů Ivan Jiřík, sice sedí ve vězení, ale to neznamená, že by byl smířený s daným stavem věci

Hradišťská policie měla v plánu převěst Záviše na výslech. Ten toho využil a naplánoval si útěk. Policie dostala echo, že se něco takového chystá, a byla v pohotovosti. Záviše nechala v cele a vyslala všechny zásahové jednotky k falešnému převozu. Nicméně dobrý mafián se snaží nejen mást, ale být i o krok napřed, a tak chvíli policii trvalo, než lest Záviše prohlédla. Tomu se však ale už podařilo utéct. Policie něj narazí až v lese. Záviš Dalibora, kterého hraje Igor Chmela, ohrožuje pistolí, nepočítá ale s jeho parťákem Jarynem (Radúz Mácha), který na rozdíl od kolegy chodí ozbrojený. A mafiána na útěku těžce postřelí.

Obraz se natáčel brzy ráno na začátku podzimu, takže bylo sychravo a mlhavo, což dotvářelo ponurost celé scény.

„Natáčet postřel pro mě bylo zajímavé, i když ne úplně příjemné. Čekal jsem, že nad Závišem se tak říkajíc zavře voda, koledoval si o to. Natočili jsme sice obrazy, v nichž mě postřelili, vezou mě na operační sál, i pak obraz, kdy mi praskne aorta. Ale já do poslední chvíle věřil, že je to od Záviše jenom trik, že třeba z nemocnice ještě uteče. Líbilo by se mi, kdyby se na scéně objevil jeho hodný brácha. Který by měl respekt zlobivého Záviše, ale zároveň i kladnou stránku, na niž má Záviš taky právo,“ dal průchod své fantazii po natáčení dramatické scény Ivan Jiřík.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.