Seriály a filmy

16. května 2013 15:05

Markéta Zídková

Marek nemohl být jiný! Máte pro něj pochopení?

Člověk to chce ve svém životě zpravidla někam dotáhnout. Být úspěšný, uznávaný. Být ale dítětem hvězdy, to může být peklo. Přesně to se stalo Markovi Černému. Dokážete pochopit, že z něj vyrostla zrůda?

Honza Mašek Markovu situaci popsal jasně: „Když pro svého otce nejste nic jiného než lejno na jeho botě, pak uděláte i to, co nechcete, protože z něho máte strach,“ pronesl Honza v minulém díle Cest domů.

A sám Marek majoru Jírové vysvětluje: „Podívejte se, majore, nekoktám, nespím s plínou ani v noci neslintám. Žít vedle modly není jednoduché, já jsem to zvládnul,“ řekl Marek.

Když člověk na chvíli zapomenete na to, co všechno hrůzného Marek udělal, že je to několikanásobný vrah, možná v sobě najde kousínek pochopení. To není soucit ani lítost ani omluva pro jeho strašné činy. Ale člověk si říká, že to ten kluk neměl jednoduché.

Z dětí, po kterých v dětství někdo šlape, mohou (samozřejmě vůbec nemusí) vyrůst lidé, kteří se budou svému okolí mstít a druhým ubližovat.

Podívejte se ještě jednou na tyto silné momenty ze včerejšího dílu Cest domů ZDE:

Máte pro Marka pochopení? Hlasujte v anketě:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.