Seriály a filmy

8. ledna 2014 15:30

Markéta Zídková

Markéta Frösslová novou tváří seriálu Cesty domů. Bude hrát tvrdohlavou Kláru

Markéta Frösslová je krásná mladá herečka. Však taky zamotá pěkně hlavu všem mužům v Hradišti, kde se Cesty domů odehrávají. Komu všemu? Podívejte se na fotky.

Klára se v ději objeví až po několika dílech a divákům nebude zpočátku úplně jasné, jestli je na straně policie, nebo patří ke gangu místního mafiána.

Je to poměrně rázná a sebevědomá dívka, která se s nikým nepáře. Později se ale ukáže její pravá povaha, vyjde najevo, že Klára siláckým chováním maskuje svou citlivou duši. Diváci se s Klárou seznámí ve chvíli, kdy tancuje v Závišově baru a před policií, která tam právě dělá prohlídku, dává najevo všechno, jen ne respekt.

„Hrát Kláru mě baví, protože je v mnohém úplně jiná, než já, což je pro mě jako pro herečku zajímavý úkol. Díky ní se taky dostávám do situací, které jsem ještě nehrála nebo v nichž bych se nikdy nechtěla ocitnout. Klára je totiž poměrně ambiciózní a tvrdohlavá. Ale bohužel i trochu horlivá, takže zpočátku nadělá víc škody, než užitku,“ řekal ke své roli herečka Markéta Frösslová.

Projděte si fotky:

Cesty domů startují v pondělí 13. ledna

Svůj první obraz točila v ateliéru v hospodě, kde s Jarynem (Radúz Mácha) soutěžila o to, kdo vypije víc panáků. "Pár dní nato jsme točili pokračování tohoto obrazu, kdy vedu opilého Jaryna domů. Tak jsme se do role oba vžili, že jsme při tom potácení ulicí nabourali do kamery. Celý štáb včetně režiséra se nám samozřejmě smál. Opravdu jsme se pěkně uvedli,“ směje se Markéta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.