Seriály a filmy

9. listopadu 2015 11:00

Gabriela Gabrielová

Mikiho čeká další nečekaná výzva. Zvítězí morálka, nebo peníze?

Cesty domů III (353) - upoutávka

Mikiho čeká další nečekaná výzva. Zvítězí morálka, nebo peníze?

Hlaváček přestal předstírat zájem o případ Honzy, kvůli kterému přijel na kontrolu a natvrdo se pouští do rozsekání případu pana P, samozřejmě pod rouškou ochrany spravedlnosti. Všichni kromě Lindy tuší, o co jde.

Nejprve si vezme na mušku Emu, které naznačí, že pan P má důkaz o tom, jak se k němu v minulosti vloupala. Ema je přesvědčená, že se jedná o nahrávku z bezpečnostní kamery a rozhodne se ji získat. Jak jinak než novým vloupáním. Ani přímluva zkušeného Sváti ji nezastaví, a tak to musí dopadnout, jak všichni předpokládají. Ale zatímco si Hlaváček mne ruce, Jaryn se Šimonem se perou. Proč zase?

Druhý v Hlaváčkově hledáčku bude Šimon. Nechá teatrálně prohledat jeho věci v nemocnici. Dobré pověsti mladého doktora to vskutku neprospěje.

A třetí cíl tohoto náročného dne je Linda. Ta je stále mírně zaslepená nepotrestanou smrtí jejího přítele, a tak je náchylná věřit kdejaké báchorce. Třeba že Hlaváček hledá nezvratitelné důkazy proti panu P. A když k tomu mladý policista vytáhne i svůj šarm, Linda je s rozumem v koncích.

Petra se sblížila s Mikim, ale místo budování vztahu ho poprosí o službu velmi nevídanou. Chce, aby jí dělal dohazovače a ona mohla sbalit Ludvíka. Důvodem jsou samozřejmě peníze. Miki je sice z branže zvyklý na ledacos, ale v osobním životě má o partnerství jisté představy. Navíc by měl jít proti své matce. Ale zas na druhou stranu… Petra mu nabídla podíl. Jak se Miki rozhodne?

Podívejte se na rekapitulaci minulého dílu:

Sdílejte článek