Seriály a filmy

10. listopadu 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Mikuláš nezvládá své emoce a odnese to Alice. Nechá si to líbit?

Adoptivní otec malého Hynečka nezvládá péči o něj, Mikulášův život se neuklidnil ani po boku Alice, Salák nepřestává s pitím.

Matka malého Hynečka skončí v nemocnici s podezřením na infarkt. Důvod jejího kolapsu je ale mnohem milejší. Ukáže se totiž, že je těhotná. Její manžel ale doma péči o miminko nezvládá a uchyluje se k Lucii, ke které rodina tíhne od té doby, co jim zachránila život. Když Heda vidí, že je Štrba bezradný, nabídne se, že mu pomůže v domácnosti. Nepřináší z ní však dobré zprávy. Štrba je posedlý svým vlastním očekávaným potomkem a na Hynečka zapomíná. I paní Štrbová, když zjistí, že bude mít dvojčata, váhá, jestli bude stačit na tři malé děti. Jak zareaguje Hynek?

Alice přichází do práce s modřinami na zápěstí. Rudolf si toho všimne a je mu jasné, že nejsou od naražení, jak doktorka tvrdí, ale od hrubého Mikulášova zacházení. Alice zapírá, nicméně se rozhodne Mikuláše vyhodit z domu. Ten je zoufalý, protože nemá kam jít. Rudolf ho vezme zpět jen na jednu noc. Ráno ho vytáhne za svítání a řekne mu, že jestli ještě nějaké ženě ublíží, bude zle. Mikuláš se tváří smířeně, není znát, co se v něm děje. Chvilku po té v lese zkolabuje.

Eva se rozkojila, a tak šťastný Vencl uspořádá improvizovanou oslavu s dětským šampusem. Salák si však dopřává opravdový alkohol a na sále, kam přivezli Mikuláše, selže. Zachrání Blanka Mikiho?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.