Seriály a filmy

17. září 2014 22:00

Gabriela Gabrielová

Mikuláš ohrožuje rodinu. Jak se zachová Bernát?

Mikulášovy problémy se pomalu dostávají na světlo. Hynek stálé váhá s výchovou svého novorozeného syna a Venclův synovec je v ohrožení. Cesty domů v pondělí ve 20.15.

Mrtvá ryba za plotem domu Bernátů nebyla poslední výhrůžkou. Buřt se střepem, který zraní Bernátova psa, už nenechá hlavu rodiny klidnou. Adamovi s Luckou je jasné, že příjemcem výhružné zprávy má být Mikuláš, ten ale zapírá. Když ale za jeho bráchou přijde do nemocnice vymahač, naznačí mu, o co se jedná. V čem je Miki zase namočený?

Policie řeší únos Jirky všehoschopným Vaňkem. Nad Daliborem visí Damoklův meč, protože mu šéfová naznačí, že to je jeho chyba, a že pokud Jirku nenajdou, vyvodí z toho důsledky. Vencl zase vyhrožuje Sváťovi, že pokud se s jeho synovcem něco stane, šeredně to odskáče.

Hynek není ochotný starat se o dítě a zvolí variantu, kterou nikdo nečeká. Malého Hynečka chce dát na tři roky do kojeneckého ústavu s tím, že si ho pak snad vezme k sobě. Tím naštve nejen celou rodinu, ale i Lucii, se kterou tráví stále více času.

Rekapitulace minulého dílu:

Fotogalerie

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.