Seriály a filmy

17. dubna 2014 21:00

Gabriela Gabrielová

Nová tvář Cest domů Miroslav Hrabě. Koho při natáčení rozplakal?

V primáckém seriálu Cesty domů se zanedlouho potkáte s další novou tváří. Rozporuplného gaunera Patrika bude hrát Miroslav Hrabě. Prevíta prý rozhodně nehraje poprvé.

Patrik bude v ději jeden z poskoků mafiána Záviše, který šéfovi hradišťského podsvětí pomáhá zahlazovat stopy po jeho zločinech. Miroslav Hrabě tvrdí, že snad z každé seriálové role, do níž byl kdy obsazen, se nakonec vyklubal záporák.

„Patrik je taky negativní postava, ale ne tak jednoznačná. To, co dělá, sice není správné, ale on nemá na výběr. Je si vědom nebezpečí, které mu od Záviše hrozí, proto s ním a jeho lidmi drží basu, plní úkoly, které dostane, a raději se moc nevyptává. Je ale vidět, že ho kvůli tomu chvílemi trápí svědomí. A má dokonce i momenty, kdy se naopak lidem, kterým má ublížit, snaží pomoct,“ vysvětluje herec.

Své první obrazy natáčel herec na hájence, kde se mu prý moc líbilo. „V okolí kvákaly žáby, hajný tam choval spoustu zvířat. Vybavil jsem si své dětství, kdy jsem jezdíval na prázdniny za strejdou, který byl taky hajným. Přírodu mám rád, a když můžu, tak do ní třeba na víkend rád utíkám, ale zároveň potřebuju být mezi lidmi, proto mi vyhovuje, že bydlím ve městě,“ líčil herec.

Miroslav Hrabě se na natáčení potkal i s momentálně nejmladší seriálovou herečkou - Rozárkou. „Je to moc roztomilá holčička, která mi ale málem způsobila mindrák. Jakmile jsem si ji totiž vzal od její skutečné maminky do náruče, strašně se rozplakala. Snažil jsem se Rozárku rozptýlit nějakou hračkou, což se mi chvilku dařilo, pak jí ale došlo, že ji držím na ruce já a maminka není v dohledu, a spustila. Cítil jsem se při tom strašně. Já se malých dětí nijak nebojím, zatím sice vlastní nemám, ale mám zkušenostmi s dětmi své sestry. Ale s Rozárkou jsem si nedokázal poradit. Musím říct, že jsem se při natáčení tohoto obrazu zapotil mnohem víc, než při nějakých drsných scénách,“ směje se Miroslav Hrabě.

Sdílejte článek
Štítky Mafiáni

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.