Seriály a filmy

18. června 2013 10:36

Markéta Zídková

Nové tváře Cest domů: Igor Chmela a Jana Janěková

Manželi v reálu, teď i v seriálu. K novým tvářím sedmé řady Cest domů přibude manželský herecký pár Igor Chmela a Jana Janěková mladší. A hned na začátku prožijí pěkný otřes.

V Hradišti se můžeme těšit na řadu nových postav. (Nebojte se, naše milé známé tváře vesměs zůstanou s námi). Už jsme vám prozradili, že se do městečka přistěhovala Veronika Freimanová, matka lékařky Valerie Černé (Lenka Vlasáková), a Markéta Hrubešová, Valeriina sestra.

Teď se počet obyvatel Hradiště navýší díky Igoru Chmelovi a jeho ženě Janě Janěkové mladší. Manžele bude tato dvojice hrát i v seriálu.

Igor Chmela, známá tvář Partičky, ztvární v Cestách domů policajta Dalibora Duška a Jana jeho manželku Veroniku, rehabilitační lékařku. Mají spolu šestnáctiletého syna Michala (Vincent Navrátil). Dalibor je policajt celou svou duší, čestný, vždycky jedná podle předpisů, pokud možno klidně, dost často s sebou ani nenosí zbraň. Svou ženu i syna miluje, udělal by pro ně první poslední, skoro by se chtělo říct ideální manžel.

Veronika Dušková je milá, empatická žena, která žije především pro rodinu. Její muž je pro ni zároveň parťák, přítel, jemuž se se vším svěří. Podobně jako své kamarádce Valerii Černé (Lenka Vlasáková). Veronika má Dalibora pořád ráda přesto, že jejich vztah poslední roky prochází velkými problémy. A přesto, že se rozhodla k radikálnímu kroku – hned na začátku příběhu se totiž Veronika odstěhuje k jinému muži. Bohužel k muži, kterého její manžel dobře zná a jehož celé roky nenávidí.

„V Igorovi Chmelovi a Janě Janěkové mladší dostávají Cesty domů zajímavé a výrazné herecké posily, jsem rád, že můžu tuto manželskou dvojici v našem týmu přivítat. Spolu s jejich příběhem bude divák sledovat ne úplně typický manželský trojúhelník, který ovlivní i osudy dalších postav. Diváci se mají na co těšit,“ říká režisér Jiří Adamec.

Podívejte se na fotky dozvíte se aspoň pár jmen, která s námi zůstanou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.