Seriály a filmy

6. října 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

O mrtvých jen dobře. I když jsou vrazi?

Mikuláš bojuje za svého tátu a osočuje policii z vykonstruovaného případu. Simona podlehne emočnímu tlaku a zkolabuje. Lucie poznává nové rodiče malého Hynka.

Mrtvá žena na zahradě Saláka vydala dost svědectví na to, aby policie případ uzavřela. Za vraha označila Mikuláše Navrátila staršího. Vzhledem ke stáří případu je vražda sice promlčená, ale i tak vyvolala v rodině dost bouře. Hedvika ani Mikuláš nechtějí připustit, aby vina zůstala na již zesnulém manželovi, resp. otci. Podají stížnost a chtějí, aby policie dál pátrala a našla podle nich skutečného vraha. Blanka jako ošetřovatelka Mikuláše staršího ví také své, byla u jeho smrtelné postele. Co jí řekl?

Simona zkolabuje a záchranka ji veze na kardio. Slouží doktor Salák. I přes lehký odpor Simony ji znesvářený doktor nakonec odoperuje a zachrání jí tím život. Simona má dost času, aby přemýšlela o svém obvinění. Policie totiž na její popud stále hledá Květu, kterou podle ní Salák zavraždil. Přehodnotí své závěry, které učinila doslova jako soukromý detektiv?

Lucie zasahuje před domem nedávno zachráněné pacientky. Ta je štěstím bez sebe, protože nedávno dostali k adopci malé miminko. Potřebuje se Lucii pochlubit, a tak Lucii ukáže svého synka. Je to malý Hyneček. Jak Lucie zareaguje?

Rekapitulace 292. dílu

Fotogalerie 293. dílu

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.