Seriály a filmy

17. listopadu 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Osud Blančiny kariéry má v rukou Salák. Jak se zachová?

Alice Mikulášovi potvrdí podezření na zpackanou operaci. Salák vystupuje před komisí. Hynek touží po svém synovi, kterého odložil.

Mikuláš musí na sál, jinak zemře, přesto si klade podmínky. Chce, aby ho operovala Alice s Rudolfem. Důvod je prozaický. Alice mu prozradí, jestli první operace byla zpackaná a Rudolf by pak musel svědčit proti Blance. A Mikuláš by se tetelil blahem.

Rudolf navštíví Saláka a snaží se ho přesvědčit, aby řekl pravdu o svém pití. Ten mu to slíbí. Jak ale nakonec vypovídá u komise?

Záviš chce po Emě, aby se hezky chovala k tetě. Ta se totiž se zlou potázala, když Emě a Rozárce nabídla peníze na byt. Jaryn je však vzteky bez sebe a odmítá peníze přijmout. Co udělá Ema?

Hynek se bojí, že Štrbovi odloží malého Hynečka do kojeneckého ústavu. Je rozhodnutý, že si ho v tomto případě vezme k sobě. Je pak zklamaný, když Štrba sežene práci, vyřeší si své problémy a svého adoptivního synka odnáší k sobě domů.

Podívejte se na rekapitulaci minulého dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.