Seriály a filmy

2. prosince 2014 13:00

Gabriela Gabrielová

Osud malého Hynečka připomíná houpačku. Kde nakonec skončí?

Lucie se připravuje na to, že se stane matkou, Blanka čelí Salákovu citovému útoku a Mikuláš přitvrzuje ve snaze získat peníze za chybnou operaci jeho srdce.

Miminko, které Štrbovi svěří do péče Hynkovi, urychlí společné bydlení zamilované dvojice. Lucie se sbalí a přichází do domu Kenigrů nejen v roli Hynkovy přítelkyně, ale také v roli mámy, kterou bude pro malého Hynečka. Jenže Lucie se už druhý den vrátí domů. Proč?

Salákovo sebevědomí ve funkci primáře – byť zatím jen zastupujícího – stouplo natolik, že se rozhodne nadbíhat Blance. Ta je zprvu velmi překvapená, protože od Karla slyšela do té doby jen samé jízlivosti. Ale Salák je vytrvalý, a tak se Blanka sama musí ujišťovat, že mužem jejího života je Bernát. Ten tuší, že se s ní něco děje. Jak jeho prudká povaha zareaguje?

Mikulášova drzost postoupila opět až za snesitelnou mez – rozhodne se za zpackanou operaci žádat peníze nejen po nemocnici, ale i po Blance. A to v případě, že nevysoudí tolik, na kolik si své srdce cení.

Výsledky vyšetření dopadnou pro Simonu dobře. Její problémy s pamětí mají příčinu ve stresu a ne v zákeřné nemoci alzheimer, jak se domnívala nejen ona, ale i Juraj. Ruší tedy svoji výpověď a nastupuje u Ústavního soudu.

Rekapitulace minulého dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.