Seriály a filmy

19. srpna 2013 21:18

Markéta Zídková

Pavel Soukup skončil v Cestách domů - zamáčkněte slzu a projděte si fotky

Šest celých sezón - tak dlouho jsme se setkávali s Pavlem Soukupem alias Robertem Vejnarem v Cestách domů. Teď ho ale dostali.

Do čeho se proboha Robert Vejnar zapletl, že si vykoledoval několik bodných ran do hrudi? Krutý konec pro zkušeného policistu.

Sarkastický životem ošlehaný policajt, který tvořil skvělý protipól svému seriálovému parťákovi Maškovi (Miroslav Etzler), bude chybět všem hercům i celému štábu. I herci samotnému. „Přiznávám, je mi líto, že už v seriálu nebudu hrát a pár dní mě to opravdu hodně mrzelo. Je mi líto, že Vejnar končí. Byly to tři roky nádherné práce. Nikdy jsem v seriálu nehrál roli, která by mi tak sedla a tak by mě bavilo ji hrát. Musím říct, že Vejnar byl jedinej chlap, se kterým bych byl schopný žít,“ vtipkuje herec.

To, že má Pavel Soukup s Vejnarem společný smysl pro humor, dokazuje, když popisuje poslední natáčecí den. „Byl to pro mě trest za to, že jsem za celé tři roky nikdy nepřišel do maskérny. Celý seriál jsem natočil neoholenej, neostříhanej a se všemi svými vráskami, maskéři mě nijak nelíčili, jen pokaždé trochu přepudrovali.

Takže když mě maskovali na zavražděného a pobodaného Vejnara, opravdu se na mě vyřádili a já v maskérně seděl strašně dlouho. A ještě horší pak bylo ze sebe ty barvy smýt. Obraz samotný byl snadný. Hrál jsem ležící mrtvolu,“ říká Pavel Soukup.

Podívejte se, jak maskéři Vejnara zřídili:

Herecká profese je pestrá a různorodá. I když nehraje v seriálu, práce prý má Pavel Soukup dost. „Ta ale není tak vidět, je to každodenní práce v rozhlase a dabingu. Taková herecká dřina, zatímco role Vejnara pro mě byl pamlsek.“

Štěstí ale Pavlu Soukupovi dopřálo další herecký pamlsek. Po několikaleté pauze v divadle bude účinkovat v muzikálu Mata Hari. „Dostal jsem roli manažera Maty Hari a alternovat se v ní budu s Láďou Frejem. Moc se na muzikál těším,“ říká Pavel Soukup.

Podívejte se na fotografie Pavle Soukupa v Cestách domů:

A rozhovor na rozloučenou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.