Seriály a filmy

20. května 2013 13:57

Markéta Zídková

Podívejte se na video z mejdanu Cest domů

Šestá řada Cest domů je dotočená – bylo potřeba to náležitě oslavit.

Byl krásný vlahý večer, byl máj, byl ideální čas na oslavu poslední klapky šesté řady Cest domů – ve filmařské hantýrce na "dotočnou". Však si ji také nenechala ujít většina hvězd seriálu. Dorazila i Jitka Smutná, představitelka Lídy Bernátové, se kterou jsme se rozloučili v březnu.

Stejně tak přišli úspěšné natáčení oslavit i další herci, kteří se touto řadou se seriálem loučí: Pavel Soukup a Filip Blažek. Pavel Soukup šel se seriálem od začátku, Filip Blažek se objevil jen v poslední šesté řadě.

Minulý týden jsme vám z večírku Cest domů přinesli fotky (najdete je ZDE). Poslechněte si teď ve videu, jak budou oba na seriál vzpomínat, a vůbec podívejte se, jak se herci na večírku bavili ZDE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.