Seriály a filmy

15. dubna 2014 11:31

Gabriela Gabrielová

Policie přitlačí Záviše. Udělá Kamil osudovou chybu?

Veronika stojí před velkým rozhodnutím. Záviš se totiž nechce vzdát svého plánu odposlouchávat Dalibora a jediný, kdo mu může nastrčit štěnici do mobilu, je právě ona. Ve středu na TV Prima ve 20.15

Veronika nakonec zvolí lásku k partnerovi a svého bývalého muže zradí. Předstírá před ním rozchod se Závišem a v nestřežené chvíli udělá to, čeho se Kamil dožaduje. Sváťa však intuitivně cítí, že není vše v pořádku a štěnici objeví. Policie toho využije a nastraží na Záviše past. Podívejte se, jakou slabinu Záviše využije.

Rodící se vztah mezi Pacnerem a Marianou je stále velmi křehký. Chvílemi se dokonce zdá, jakoby se nemohl rozhodnout, jestli necítí něco víc i k Valerii. Ta ho však ke své sestře doslova popostrčí a on se nakonec osmělí.

Hynek se dál tajně schází s Klárou. Ta si chce vztah ale pořádně okořenit a přichystá proto překvapení. Spolu s Jarynem totiž zatkli bývalou Hynkovu milenku a Klára se chce bavit tím, jak na to Hynek zareaguje a jak se bude snažit Alžbětě pomoct. Kdo je však na konci tím překvapeným, je sama Klára. Jak se Hynek zachoval? Dívejte se ve 20.15

Sdílejte článek
Štítky štěnice

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.