Seriály a filmy

23. září 2014 10:00

Gabriela Gabrielová

Představitelka Lucie Navrátilové se vrhla na roli modelky... aspoň na chvilku. A sekne jí to

V primáckém seriálu Cesty domů vídáme Henrietu Hornáčkovou nejčastěji v džínách nebo v uniformě záchranářky. Podívejte se, jak jí to slušelo v roli modelky

Henrieta hraje paličatou Lucii, dceru primářky Blanky (Jana Janěková), jejímž otcem je – jak se ukázalo hned v prvním díle nové řady – docent Bernát, tedy Alois Švehlík. Lucie je akční mladá žena, záchranářka, která se často dostává do adrenalinových situací. V televizi ji proto nejčastěji vídáme v džínách a košili nebo tričku, případně v uniformě záchranářky. Když si ji ale vzali do parády vizážista a stylista, kteří ji nalíčili, učesali a oblékli pro sérii luxusních fotografií, ani sama Henrieta se málem nepoznala.

„Lucie v Cestách domů je má první velká seriálová role a toto focení bylo první velké focení se vším komfortem. Myslela jsem, že za hodinku budu hotová, nakonec jsem v ateliéru strávila hodiny čtyři, což mi ale nevadilo, protože jsem si focení s Jiřím Hurtem opravdu užívala. Vizážistka Hanka Jurová si pořádně vyhrála s líčením a účesy, stylista Martin Gruntorád mi vybral zvláštní kousky, které bych si já sama nikdy nekoupila. A nejen proto, že byly poměrně drahé. V životě bych si na sebe například nevzala zlaté kalhoty se zeleným trikem. Ale na fotkách vypadaly úžasně. Jediné, co vyloženě odpovídá mému stylu, byly modré šaty a také černé společenské od Táni Kovaříkové. Protože miluju styl princeznovských šatiček. Uvědomila jsem si, že pokaždé, když si kupuju nějaké oblečení, sahám po podobných věcech. Mám ráda jednobarevné kousky, jen málokdy si koupím něco vzorovaného,“ líčila herečka, která by se okamžitě mohla živit jako modelka.

Na čem Henrieta tak zvaně ulítává, jakému oblečení nikdy neodolá? „Když mě čeká běžný den, chodím sportovně oblékaná, nejraději mám na sobě džíny nebo jiné kalhoty, tričko a tenisky. Ale miluju premiéry a různé společenské akce, ty si užívám. Mám takový rituál, že skoro před každou svou nebo manželovou premiérou jdu a koupím si nějaké nové šaty. Většinou koktejlky, aby byly vidět nohy, pohraju si s líčením, vyčešu si vlasy, prostě si dám na své vizáži záležet,“ přiznává krásná Henrieta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.