Seriály a filmy

4. června 2013 17:36

Markéta Zídková

Romana dává Valerii kapky. Nerozmyslí si adopci?

Jak tohle dopadne? Desetiletá Romana vypadá na čtrnáct, kouří a o nějaké seznamování na první pohled nestojí. Je to jen obrana citlivé holky? Nebo už je v jádru zkažená? A právě Romanu si Valerie pozvala domů s tím, že by si ji výhledově osvojila. Podívejte se na ukázku z dalšího dílu Cest domů.

Valerie musela opustit svůj sen o miminku. O malé sladké holčičce či nezbedovi k zulíbání. Jako svobodná matka může adoptovat jen starší dítě, které nikdo nechce. A tak se rozhodla, že spasí holku na šikmé ploše – dá šanci desetileté Romaně.

Když už má mít starší dítě, ať její čin má pořádnou váhu. Nekonfliktní dítě si přece může vzít každý, ale Vali chce někomu opravdu pomoci.

Podívejte se, jaká je ale Romana „výtečnice“, nesnaží se ani trošku, naopak dělá všechno pro to, aby Valerii vyprovokovala. Ustojí to Valerie? A ustáli byste to vy? Nebo byste dali Romaně pár facek?

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu Cest domů ZDE:

Na co dalšího se můžete těšit v Cestách domů? Dočtete se ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.