Seriály a filmy

8. dubna 2014 18:00

Gabriela Gabrielová

Sejde se rodina Simony na její oslavě, nebo převáží spory nevlastních bratrů?

Simona má kulaté narozeniny a vše nasvědčuje tomu, že celá rodina nebude pohromadě. Nedokáže se s tím smířit, a tak přemýšlí, že oslavu zruší. Sledujte další díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě

Jaryn odmítá potkat Hynka, proto se rozhodne, že mámě přinese dárek o den dřív. Nechce ale vidět, že jediný, komu tím ublíží, je Simona. V domě je opět kvůli obvinění Kláry dusná atmosféra. Valerie nutí Hynka, aby se s Jarynem udobřil. Ten je však stejně zatvrzelý jako on a odmítá udělat první krok. Sejde se celá rodina na oslavě?

Policie odvede jednoho člena rodiny Pařízkových přímo ze smuteční hostiny a obviní ho z vraždy. Michal, který byl u zatčení, tátovi vyčte necitlivý zásah. Daliborovo rozhodnutí ale nakonec nemá zásadní vliv jen na rodinu přítelkyně jeho syna, ale i na rodinu Simony. Na státním zastupitelství totiž zůstane uvězněn Hynek s Klárou. Útočník s odjištěným granátem žádá propuštění rodiného příslušníka Pařízkových. Pokud tak policie neučiní do večera, vyhrožuje vyhozením celé budovy do povětří. Valerie je doma strachy bez sebe. Podaří se policii útočníka zneškodnit, nebo se najde jiný způsob, jak osvobodit rukojmí?

Mariana se rozhodne sejít s Oscarem. Zamilovala se do Pacnera, a tak svému bývalému muži jede říct, že se chce nechat rozvést. Sama je však velmi překvapená svojí reakcí. Určitě se podívejte, jakou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.