Seznamte se s novou postavou Cest domů: státní zástupce Pavel Pacner

Do rodiny Kenigrů přibyde nový muž. Není to žádný utajený syn, ale pouze Hynkův kamarád v nesnázích Pavel Pacner. Novou postavu v primáckém seriálu Cesty domů hraje Jaroslav Plesl.

Státní zástupce Pavel Pacner je už od první chvíle sympatický muž. Ženy určitě zaujme tím, že se sám stará o malé dítě – dcerku Beátku. Pokud je vám to jméno povědomé, tušíte správně. O tu Beátku, jejíž maminku Marii léčila Valerie (Lenka Vlasáková), a již si chtěla adoptovat. „Pavel je jedna z nejhodnějších postav, jakou jsem kdy hrál. Mám z něj radost, protože už jsem začínal zapadat do škatulky podivínů a různých prevítů. Tak jsem se rád vydal do těchto vod. Ať hraju jakoukoliv postavu, vždycky se snažím vycházet ze sebe. I tentokrát to dělám a zjišťuju, že mám s Pavlem leccos společného. Například cit pro spravedlnost. Pavel je charakterní člověk se smyslem pro humor a myslím, že není sketa. Ani k ženám, ke kamarádům, dítěti, životu, práci. A to se mi na něm líbí,“ říká herec.

Ani Jaroslav Plesl není na obrazovkách Primy nováčkem. Viděli jsme ho v Letišti i v Zázracích života. „Já jsem trochu plachý a introvert, vždycky mi chvíli trvá, než se rozkoukám a naskočím do seriálového rytmu. Proto mě potěšilo, že se tu potkávám s režisérem Jaromírem Polišenským, stejně jako s některými herci, které znám už ze Zázraků. Tam jsem hrál manžela, který se svou ženou usiluje o početí potomka. Tady už ho mám. Musím se přiznat, že s tak malým dítětem jsem ještě nikdy nehrál. Ona je takový malý nevyzpytatelný element. Například dneska neměla den a neustále odcházela ze záběru, ale jindy je báječná a moc milá a scény krásně polidšťuje. Natáčet s dětmi vždycky znamená improvizaci, tu mám rád a nebráním se jí, když se člověk občas malinko odchýlí od textu nebo dané situace, scénu to oživí a přináší nové podněty i pro kolegy,“ říká Jaroslav Plesl.

Prohlédněte si galerii s novou postavou v seriálu:

Proč se vlastně Pavel Pacner objeví u Kenigrů? Protože se mu v bytě stane havárie a Hynek (Roman Zach) mu nabídne, aby pár nocí přespal u nich ve vile. „Vzpomínám si, že první věta, kterou v seriálu řeknu, zní: ´Omlouvám se, ale je mi to celý trochu trapný´. Tak doufám, že to nebude věta, která bude vystihovat celkový dojem z mé postavy Pavla,“ smál se Jaroslav Plesl.

Prozradíme, že pár dní se o mnoho dní protáhne a že Pavel najde u Kenigrů víc než jen přístřeší. Poprvé se s ním v Cestách domů potkáte ve středu 26. března ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.