Seriály a filmy

29. září 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Simona má vidiny a ukazuje na případ vraždy. Stala se doopravdy?

Emoce vyvolají v Simoně vzpomínku tak závažnou, že kvůli ní riskuje pověst, a dokonce i budoucnost ústavní soudkyně. Adam odjíždí do Anglie, Mikuláš se raduje. Když se ale dva perou… Cesty domů ve středu ve 20.15

Simona se Semerádem jdou navštívit malého Hynečka a Simona se z tohoto emotivního zážitku nemůže vzpamatovat. Cestou domů málem nabourá. Ukáže se, že nešlo jen o malou nepozornost, ale o ztrátu paměti. Najednou nevěděla, kde je, a tak trochu i kdo je. V noci si vybaví scénu, ve které někdo na zahradě u Salákových zakopává tělo ženy. Zalarmuje policii, nikdo jí ale moc nevěří. Viděla opravdu tělo Květy Salákové, nebo měla halucinace?

Adam utíká od Lucie a přijímá roční nabídku na stáž do Anglie. Hedvika je z toho nešťastná, zatímco Mikuláš už spřádá plány, jak získat svoji bývalou ženu zpět. Nad hrobem otce se rád s bratrem usmíří. Pln optimismu vyrazí uplatit Hynka, aby mu „dal“ jeho novorozeného synka. Uspěje?

Lucii Mikulášova aktivita naštve a rozhodne se Hynkovi omluvit. Její omluva je však překvapivě více než důkladná. Rodí se láska, nebo je to jen útěk od reality?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.